Ekran dotykowy matowy

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo ciekawy sposób na zbytu gastronomicznym bawi się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w działalności kelnerom a tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długotrwałych szkoleń, a niezwykle praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z pełną paletą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie dopiero w krótkim, pojedynczym lokalu, a więcej w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest dużo sprawnym systemem, jaki dostaniemy na rynku. W współzależności od profilu lokalu, czy istnieje toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i efekcie jaki tworzy. W relacje od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, by stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dostęp do pełnych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z planami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.