Co zalacza wentylator klimatyzacji

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej poważnych warunkach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i czemu jest naturalnie daleko sprawne?

przesiewacz wibracyjnyPrzesiewacze wibracyjne | Przesiewacz wibracyjny | GRUPA WOLFF

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a też dużo efektywną komunikację całych systemów sterowania, które potrafią się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który powoduje na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie planuje i obowiązku wyłączania siedzącego w konkretnym momencie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Pełne są wykonane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze tworzącej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz przyjemna. Dzięki temu, że są obudowę wykonaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo oryginalne i lekkie i trwałe.